undefined

Hodí se podnožka KneeGuardKids do všech typů automobilů a autosedaček?

Naše podnožka je vhodná do všech běžných typů automobilů se zadními sedadly, a to jak se systémem ISOFIX, tak i bez něj. KneeGuardKids je možné používat se všemi běžnými autosedačkami, které nemají zpevňující opěrnou nohu.


Jak je auto podnožka v autě připevněna?

Uchycení podnožky se provádí pomocí pásků na konci zásuvného jazyka. U sedaček se systémem ISOFIX je to připevněním karabin k držáku ISOFIX. Pokud tento systém v autě nemáte, nezoufejte. Podnožku můžete připevnit také provlečením pásků mezi sedákem a opěradlem. Za sedadly podnožku zajistíte plastovými úchyty, které jsou součástí balení.


Jaká je maximální nastavitelná výška podnožky? Hodí se podnožka i do dodávky?

Maximální nastavitelná výška od podlahy(u podnožky dolní hrana paty) po sedák sedadla(u podnožky zásuvný jazyk), je 47 cm. Po podpěru nohou je to 52 cm. Ale záleží jak staré dítě máte - jestli bude podpěra nad nebo pod jazykem - v tom případě stačí tyto dvě hodnoty zaměnit mezi sebou.


Je možné připevnit zároveň autosedačku i podnožku do systému ISOFIX?

Tady není odpověď jednoznačná. Záleží na typu autosedačky a typu jejího uchycení. Podle ohlasů zákazníků se ve většině případů vlezou do ISOFIXu jak zámek autosedačky tak karabina od popruhů podnožky. Stále máte možnost podnožku upevnit druhým způsobem uchycení stejně bezpečně mezi sedák a opěradlo sedadla pomocí zarážek které najdete v balení.


Je podnožka KneeGuardKids bezpečná a splňuje všechny EU normy?

Auto podnožka plně splňuje všechny normy pro použití v EU. Nejen že je bezpečná, ale také přispívá k vyšší bezpečnosti dítěte při už tak nebezpečném cestování autem - zajišťuje optimální polohu dítěte. Při případné havárii je podnožka KneeGuardKids pevně zajištěna a nezpůsobí tak případné zranění, což dokazuje i video z crash testu níže.


Je podnožka KneeGuardKids praktická při častém vystupování a nastupování?

Ano, i na to desginéři mysleli. Plošinu podnožky jednoduše odjistíte zatlačením dvou pojistek a sklopíte ji do svislé polohy. Vaše dítě může pohodlně vystoupit. Po nasednutí do sedačky plošinu jednou rukou zvednete a ta se zablokuje v předešlém sklonu.


Jak správně instalovat a nastavit auto podnožku?

Instrukce pro montáž a nastavení podrobně popsané v našem uživatelském manuálu, který dodáváme ke každé podnožce. Zobrazit uživatelský manuál >